dłonie

Nasi partnerzy naukowi z Wydziału Pedagogicznego Lwowskiego Uniwersytetu Narodowego im. I. Franka podjęli diagnozę społeczną dotyczącą aktywności w polu działalności wolontariackiej. Badania będą prowadzili w bardzo trudnych warunkach wojny, którym towarzyszą ograniczenia związane nie tylko z realną utratą poczucia bezpieczeństwa, ale również z bieżącymi deficytami dostaw prądu, ciepła, wody. Jako społeczność akademicka możemy nieść pomoc na różne sposoby, również poprzez współpracę w wymiarze naukowym. Podejmijmy wyzwanie i podarujmy około 10 minut naszego czasu dla badaczek, które adresują do nas poniższą prośbę:

Drodzy respondenci!
Zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu „Działalność wolontariacka”, którego celem jest poznanie specyfiki wolontariatu we współczesnych warunkach zarówno na Ukrainie, jak i za granicą.

Ankieta jest prowadzona w ramach opracowania naukowego Katedry Pedagogiki Społecznej i Pracy Socjalnej Lwowskiego Uniwersytetu Narodowego im. I. Franka. Państwa opinia jest dla nas ważna. Gwarantujemy pełną poufność i anonimowość otrzymanych odpowiedzi oraz ich wykorzystanie wyłącznie do celów naukowych. Wszystkie Państwa sugestie i opinie zostaną przedstawione w uogólnionej formie i wykorzystane do napisania pracy kwalifikacyjnej (magisterskiej) na temat: „Działalność wolontariacka w stanie wojennym w perspektywie porównawczej”.

wypełnij ankietę