fragment plakatuInstytut Dziennikarstwa i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie przy współpracy z Polskim Towarzystwem Geopolitycznym mają zaszczyt zaprosić na I Międzynarodową Konferencję Naukową „Ukraina – 20 lat po pomarańczowej rewolucji – bezpieczeństwo Europy i świata w XXI wieku w kontekście wojny na Ukrainie”, która odbędzie się 16–17 kwietnia 2024 roku w Krakowie.

kłódka leżąca na klawiaturzeZapraszamy do udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Praktycznej „Problemy naukowego, technicznego i prawnego wsparcia cyberbezpieczeństwa we współczesnym świecie”, która odbędzie się w Krakowie i Kijowie 27–29 lutego 2024 roku.

Kierownik Działu Promocji Adam Gliksman otwiera spotkanie z wyróżnionymi studentami z Ukrainy w czerwcu 2023 rokuThe Shapiro Foundation w ubiegłym roku akademickim doceniła zaangażowanie społeczności akademickiej ówczesnego Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie i pomoc ofiarom wojny w Ukrainie oraz opiekę nad naszymi studentami. Organizacja zdecydowała się wtedy wesprzeć prowadzone działania, przekazując środki dla studentów z Ukrainy, którzy wyróżniają się ponadprzeciętnymi wynikami w nauce i tych mieszkających w domach studenckich uczelni.

Kierownik Akademickiego Centrum Hotelowego mgr Klaudia Smaza i Kierownik Działu Promocji Adam Gliksman otwierają spotkanie z wyróżnionymi studentami z UkrainyThe Shapiro Foundation doceniła zaangażowanie społeczności akademickiej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie w pomoc ofiarom wojny w Ukrainie, a w szczególności opiekę którą roztoczono nad naszymi studentami i zdecydowała się wesprzeć prowadzone działania.

dłonieNasi partnerzy naukowi z Wydziału Pedagogicznego Lwowskiego Uniwersytetu Narodowego im. I. Franka podjęli diagnozę społeczną dotyczącą aktywności w polu działalności wolontariackiej. Badania będą prowadzili w bardzo trudnych warunkach wojny, którym towarzyszą ograniczenia związane nie tylko z realną utratą poczucia bezpieczeństwa, ale również z bieżącymi deficytami dostaw prądu, ciepła, wody.