Mamy nadzieję, że zajęcia te staną się przydatnym narzędziem pogłębiania wiedzy o interesujących obszarach nauki, a także miłą i atrakcyjną odskocznią od codziennych szkolnych obowiązków.

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej informuje, że w systemie teleinformatycznym NAWA został uruchomiony wniosek stypendialny dla studentów objętych projektem „Solidarni ze studentami”.

Instytut Biologii naszego Uniwersytetu serdecznie zaprasza całą społeczność akademicką, nauczycieli i uczniów oraz każdego zainteresowanego szeroko rozumianą biologią na seminaria naukowe w trzecią środę każdego miesiąca.

Władze UP odpowiedziały na potrzebę wsparcia studentów oraz naukowców. Stypendia będą wypłacane przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej.

Tegoroczna edycja Salonu Maturzystów Perspektywy 2020 odbędzie się online. Podczas wydarzenia osoby planujące w 2021 roku zdawać maturę będą mogły poznać szczegóły dotyczące zasad rekrutacji na studia na naszej Uczelni.