uśmiechnięta studentka pielęgniarstwaUniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie zaprasza na studia stacjonarne pierwszego stopnia na kierunku pielęgniarstwo.

przedstawicielki Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie przy stanowisku wystawienniczym UKENPoznajcie kalendarz wiosennych targów edukacyjnych, podczas których będziecie mieli okazję spotkać się i porozmawiać z przedstawicielami Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.

kandydaci podczas Dnia Otwartego odwiedzają jedno ze stoiskJuż 19 kwietnia 2024 roku zapraszamy na Dzień Otwarty Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Już niebawem będziecie mogli spotkać się z nami w gmachu głównym UKEN przy ul. Podchorążych 2.

piny z logo UKENDrodzy maturzyści, jak co roku ruszyliśmy w Polskę, aby spotkać się z Wami, poznać Was bliżej, opowiedzieć o naszym Uniwersytecie i ofercie edukacyjnej.

uśmiechnięta studentka15 stycznia 2024 roku rozpocznie się rekrutacja śródroczna w Uniwersytecie Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Będzie można zapisać się na wybrane kierunki studiów drugiego stopnia rozpoczynających się w semestrze letnim w roku akademickim 2023/2024. Rekrutacja potrwa do połowy lutego 2024 roku.