Jego zainteresowania naukowe dotyczą zastosowań spektroskopii jądrowej (w szczególności spektroskopii Mössbauera) w badaniach materiałów geologicznych oraz nadprzewodników. Wolny czas poświęca turystyce górskiej i wspinaczce.

W ramach Wszechnicy Edukacji Prawnej im. Hugona Kołłątaja funkcjonuje Studencka Poradnia Prawna Instytutu Prawa, Administracji i Ekonomii. Wszystkich zainteresowanych otrzymaniem bezpłatnej porady prawnej zapraszamy do siedziby poradni.

Prawie 500 stypendiów za wybitne osiągnięcia przyznał w tym roku Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosław Gowin.

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej zaprasza do wzięcia udziału w konkursie „Digital Ambassador of Poland”.

Zgodnie z decyzją Prorektora ds. Kształcenia prof. dr. hab. Bogusława Skowronka 7 stycznia 2020 roku do godziny 12.00 obowiązują godziny rektorskie.

Wybieramy najlepszego studenta zagranicznego w Polsce 2020.

Wystartowała 7. edycja konkursu „Student Miesiąca” i „Student Roku”. 26 listopada 2019 roku jury pod przewodnictwem Prorektor ds. Studenckich profesor Katarzyny Potyrały przyznało tytuł „Studenta Miesiąca Listopada” Arturowi Powroźnikowi.

Drodzy maturzyści, jak co roku ruszyliśmy w Polskę, aby spotkać się z Wami, poznać Was bliżej, opowiedzieć o naszym Uniwersytecie i ofercie edukacyjnej.

Ruszył nabór zgłoszeń do X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Student-Wynalazca.

mLegitymacja jest usługą oferowaną w ramach bezpłatnej rządowej aplikacji mobilnej mObywatel, dostarczanej przez Ministerstwo Cyfryzacji. Dostępna jest dla studentów studiów pierwszego, drugiego stopnia oraz jednolitych magisterskich Uniwersytetu Pedagogicznego posiadających numer PESEL.