Joanna Franasowicz z dyplomem
fot. Marcelina Woźnicka

Joanna Franasowicz, która 24 kwietnia 2023 roku została wybrana „Studentką Kwietnia”, odebrała z rąk Prorektor ds. Studenckich dr hab. Katarzyny Pluteckiej, prof. UP pamiątkowy dyplom i zestaw upominkowy. W spotkaniu wzięli także udział: Kierownik Działu Promocji Adam Gliksman oraz przedstawicielka Zarządu Samorządu Studentów Aleksandra Kościelna.

przedstawicielka Zarządu Samorządu Studentów Aleksandra Kościelna gratuluje Joannie Franasowicz otrzymania tytułu Studentki Miesiąca
fot. Marcelina Woźnicka

Prorektor ds. Studenckich dr hab. Katarzyna Plutecka, prof. UP, Joanna Franasowicz, przedstawicielka Zarządu Samorządu Studentów Aleksandra Kościelna oraz Kierownik Działu Promocji Adam Gliksman, Kierownik Działu Spraw Studenckich Łukasz Bandoła na tle mozaiki
fot. Marcelina Woźnicka

więcej informacji na temat „Studentki Kwietnia”

Przypominamy, że zgłoszenia w konkursie „Student Miesiąca” przyjmujemy do 20. dnia każdego miesiąca drogą elektroniczną. Można także złożyć formularz w Dziale Promocji (pokój 28, ul Podchorążych 2). Nagrodą jest 1000 zł brutto. Laureat konkursu ma szansę ubiegać się o tytuł „Studenta Roku” (nagrodą w konkursie jest 4000 zł brutto).