sygnet uniwersytecki (tekst: uken)

Uczelniana Komisja Wyborcza informuje, iż proces wyborczy jest kontynuowany zgodnie z przyjętym kalendarzem wyborczym i aktualnie nie są znane jakiekolwiek okoliczności, które nakazywałyby wstrzymanie tego procesu.

sygnet uniwersytecki (tekst: uken)

Publikujemy oświadczenie Kolegium Rektorskiego.

Prezes Fundacji KODO Dorota Gorss z Prorektorem ds. Kształcenia i Rozwoju dr. hab. Robertem Stawarzem, prof. UKEN

Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie nawiązał współpracę z Fundacją KODO.

Publikujemy oświadczenie Przewodniczącego Rady Uczelni Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie prof. dr. hab. Dariusza Rotta.

Orkiestra Kameralna Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie w Ambasadzie RP w Pradze7–10 marca 2024 roku Orkiestra Kameralna oraz Orkiestra Symfoniczna Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie gościły w Pradze.