Paulina Likus „Studentką Listopada”

Wraz z rozpoczęciem roku akademickiego 2020/2021 ruszyła 8. edycja konkursu „Student Miesiąca” i „Student Roku”. Spośród laureatów wyłonionych w comiesięcznych odsłonach konkursu, wybrany zostanie „Studenta Roku”.

Senat Uniwersytetu Pedagogicznego powołał Radę Uczelni na kadencję 2021–2024. Przewodniczącym został prof. dr hab. Dariusz Rott.

Prof. dr hab. Mariusz Wołos znalazł się wśród ekspertów KRASP

Powołano właśnie Zespół Ekspertów przy Prezydium Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich.

Wykład zatytułowany Koń trojański pseudonauki w oświacie a edukacja oparta na dowodach wygłosił Tomasz Garstka – psycholog, szkoleniowiec i autor książek Psychopedagogiczne mity. Jak zachować naukowy sceptycyzm w edukacji i wychowaniu oraz Psychopedagogiczne mity 2. Dlaczego warto pytać o dowody.

Miło nam poinformować, że prof. dr hab. Mariusz Wołos został powołany w skład Rady Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia.