Moment wręczenia certyfikatu „Studia z Przyszłością” reprezentantom Uniwersytetu Komisji Narodowej w Krakowie

Mamy zaszczyt poinformować o przyznaniu kierunkowi filozofia rozwoju osobowego z elementami psychologii (studia pierwszego stopnia), prowadzonemu przez Instytut Socjologii Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie Certyfikatu Akredytacyjnego „Studia z Przyszłością” 2024. Certyfikat Jakości przyznawany jest przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego oraz Agencję Kreatywną PRC.

Studia z Przyszłością” 2024 (logo programu)

Gala Finałowa 9. edycji Konkursu i Programu Akredytacyjnego „Studia z Przyszłością”, odbyła się 4 marca 2024 roku w Sali Koncertowej Radia Wrocław. W uroczystości wzięli udział rektorzy, dziekani i menedżerowie kierunków studiów, reprezentujący uczelnie z całej Polski. Wydarzeniu towarzyszyły rozmowy na temat jakości kształcenia, spotkania networkingowe reprezentantów świata akademickiego, koncert chóru oraz bankiet wydany na cześć Laureatów.

Najważniejszą częścią uroczystości był moment przyznania reprezentantom kierunków studiów Certyfikatów „Studia z Przyszłością”. Z ramienia Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie wyróżnienie z rąk prof. dr. hab. Dariusza Rotta z Komisji Certyfikacyjnej (Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, Uniwersytet Śląski), Grażyny Kaczmarczyk (Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego) oraz dr. Bartłomieja E. Nowaka (Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej) odebrali dr hab. Paulina Rojek-Adamek, prof. UKEN (Dyrektor Instytutu Socjologii), dr hab. Andrzej Dąbrowski, prof. UKEN (Instytut Socjologii) i dr Maciej Urbanek (Koordynator ds. promocji Instytutu Socjologii).

Dyrektor Instytutu Socjologii dr hab. Paulina Rojek-Adamek, prof. UKEN, dr hab. Andrzej Dąbrowski, prof. UKEN (Instytut Socjologii) i Koordynator ds. promocji Instytutu Socjologii dr Maciej Urbanek z certyfikatem „Studia z Przyszłością”

Konkurs „Studia z Przyszłością” to jeden z najważniejszych i najbardziej prestiżowych polskich programów akredytacyjnych w szkolnictwie wyższym. W konkursie tym od 9 lat identyfikowane, nagradzane i promowane są te uczelnie i jednostki akademickie, które z zadania edukowania absolwentów zgodnie z potrzebami rynku pracy i wyzwaniami współczesności wywiązują się najlepiej w Polsce. Konkurs „Studia z Przyszłością” służy wyróżnianiu najbardziej innowacyjnych, nowoczesnych i wartościowych kierunków oraz programów studiów na uczelniach i polecaniu ich kandydatom na studia.

relacja z gali na stronie internetowej studiazprzyszloscia.pl