Zapraszamy na koncert Orkiestry Kameralnej Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie i Orkiestry Symfonicznej Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, który odbędzie się 1 marca 2024 roku o godzinie 19.00 w Auli Głównej Uczelni (gmach główny, ul. Podchorążych 2).

plakat towarzyszący wydarzeniu

Tego wieczoru wybrzmią utwory między innymi A. Vivaldiego, W.A. Mozarta i J. Sibeliusa w wykonaniu solistów Aleksandry Bartuś (klarnet), Anny Gaweł (flet), Agnieszki Kucały (skrzypce), Konstancji Samochin (skrzypce) oraz uniwersyteckich orkiestr. Muzycy wystąpią pod batutą dr hab. Małgorzaty Tęczyńskiej-Kęski.

Patronat nad wydarzeniem objął Rektor Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie prof. dr hab. Piotr Borek.

Wstęp wolny.