byli Rektor Kijowskiego Narodowego Uniwersytetu Technologii i Projektowania prof. Ivan M. Gryshchenko oraz Rektor Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie prof. dr hab. Piotr Borek, Prorektor ds. Kształcenia i Rozwoju dr hab. Robert Stawarz, prof. UKEN, Dziekan Wydziału Nauk Społecznych prof. dr hab. Roman Kochnowski wraz z prof. Norbertem G. Pikułą

22 stycznia 2024 roku w Sali Senackiej Uniwersytetu Komisji Edukacji Naukowej w Krakowie odbyło się nadanie dr. hab. Norbertowi G. Pikule, prof. UKEN tytułu doktora honoris causa Kijowskiego Narodowego Uniwersytetu Technologii i Projektowania (Ukraina).

Podczas uroczystego wręczenia godności akademickiej obecni byli Rektor Kijowskiego Narodowego Uniwersytetu Technologii i Projektowania prof. Ivan M. Gryshchenko oraz Rektor Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie prof. dr hab. Piotr Borek, Prorektor ds. Kształcenia i Rozwoju dr hab. Robert Stawarz, prof. UKEN, Dziekan Wydziału Nauk Społecznych prof. dr hab. Roman Kochnowski, Dziekan Wydziału Sztuki dr hab. Łukasz Murzyn, prof. UKEN, Przewodniczący Rady Dyscypliny Nauki o Zarządzaniu i Jakości dr hab. Józef Młyński, prof. UKEN, Dyrektor Instytutu Prawa, Ekonomii i Administracji prof. dr hab. Andrzej Kozera, przedstawiciele Samorządu Studentów, pracownicy Instytutu Zarządzania i Spraw Społecznych.

Doktorat honoris causa dla prof Norberta G Pikuly 01

Dziekan Wydziału Nauk Społecznych prof. Roman Kochnowski w zwięzłych słowach przedstawił życiorys naukowy laureata. Następnie rektor uczelni z Kijowa podkreślił zasługi prof. Norberta G. Pikuły i dokonał wręczenia dyplomu. Zwieńczeniem uroczystości było podpisanie pięcioletniej umowy o współpracy Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie z Kijowskim Narodowym Uniwersytetem Technologii i Projektowania.