Kierownik Działu Promocji Adam Gliksman otwiera galę
fot. Marcelina Woźnicka

W Auli Głównej Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie 19 stycznia 2023 roku odbyła się wojewódzka gala największego w plebiscytu edukacyjnego w Polsce, organizowanego przez „Gazetę Krakowską” pod honorowym patronatem Rektora Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie prof. dr. hab. Piotra Borka.

Tytuły zostały przyznane na każdym szczeblu edukacji – od przedszkoli po szkoły wyższe. Wyróżniono w tych kategoriach najlepszych pedagogów w poszczególnych powiatach oraz w województwie. Nagrodzone zostały również placówki edukacyjne i ich dyrektorzy.

Pamiątkowe dyplomy i medale wręczali Redaktor Naczelny „Gazety Krakowskiej” Maciej Kwaśniewski oraz w imieniu Rektora Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie prof. dr. hab. Piotra Borka, Kierownik Działu Promocji Adam Gliksman.

dr Kamila Ziółkowska-Weiss z pamiątkowym dyplomem w dłoniach

laureaci konkursu

laureaci konkursu
fot. Marcelina Woźnicka

W kategorii „Nauczyciel Akademicki” drugie miejsce zajęła dr Kamila Ziółkowska-Weiss adiunkt w Katedrze Geografii Społeczno-Ekonomicznej, Instytutu Prawa, Ekonomii i Administracji Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy.

relacja z gali na stronie internetowej „Dziennika Polskiego”