uśmiechnięta studentka, logo UKEN, tekst: rekrutacja 2023/2024

15 stycznia 2024 roku rozpocznie się rekrutacja śródroczna w Uniwersytecie Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Będzie można zapisać się na wybrane kierunki studiów drugiego stopnia rozpoczynających się w semestrze letnim w roku akademickim 2023/2024. Rekrutacja potrwa do połowy lutego 2024 roku.

W tegorocznej rekrutacji śródrocznej przygotowaliśmy ofertę kilku kierunków studiów stacjonarnych i niestacjonarnych drugiego stopnia:

Na pytania dotyczące rekrutacji odpowiedzą Wam pracownicy Biura Rekrutacji (telefon 12 662 60 93, e-mail rekrutacja@uken.krakow.pl). Zachęcamy również do kontaktu z nami poprzez media społecznościowe Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie (Facebook, Instagram) oraz do dołączenia do naszej grupy FB UKEN: rekrutacja.

Wiele możliwości. Twój wybór. Twoja Uczelnia