Koncert charytatywny „Od Dzieci dla Dzieci” (baner)

Fundacja Wzajemnego Wsparcia Simul Fortes i Fundacja Dar Jonasza zapraszają na koncert charytatywny „Od Dzieci dla Dzieci” (miejsce: aula główna Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, ul. Podchorążych 2).

Ku rozgrzaniu i zjednoczeniu serc, dzieci od lat trzech wzwyż wraz z doświadczonymi profesjonalnymi muzykami zagrają i zaśpiewają dla Was i z Wami. Usłyszycie utwory polskie i z innych części świata, a także pięknie zaaranżowane kolędy, które zaśpiewamy razem. Prosimy o liczne przybycie i o hojność Waszą, aby mogły nam się zwrócić niemałe koszty organizacji, a także aby obie Fundacje mogły nadal pomagać i wspierać zdrowie, rozwój i edukację maluczkich.

Wolne datki do skrzyneczki i kupujcie cegiełeczki! Aby pokryć koszty organizacyjne grzecznie Was prosimy: minimalna kwota od osoby dorosłej nie mniejsza niż 30 złotych, a od dziecka 15 złotych. Cegiełki z pięknymi dziecięcymi malunkami wycenione będą osobno.

Organizatorzy

Fundacja Wzajemnego Wsparcia SIMUL FORTES tworzy Świetlicę Edukacyjną dla dzieci i młodzieży organizując zajęcia w języku angielskim, warsztaty teatralne, muzyczne, plastyczne, gry terenowe, ogniska, koncerty i przedstawienia. Tworzymy środowisko kreatywnej, radosnej współpracy inspirując dzieci i młodzież do zdobywania różnych umiejętności i ćwiczenia zaradności w atmosferze wsparcia i wzajemnego zrozumienia.

Fundacja Dar Jonasza niesie wszechstronną pomoc dzieciom chorym na choroby onkologiczne i ich rodzinom.