pionowe linie, tekst: Rektor Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie prof. dr hab. Piotr Borek zaprasza na spotkanie powitalne studentów I roku, data i miejsce spotkania

Rektor Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie prof. dr hab. Piotr Borek wraz z Kolegium Rektorskim zapraszają Studentów pierwszego roku, którzy 1 października 2023 roku rozpoczną naukę na naszym Uniwersytecie na spotkanie powitalne.

Spotkanie odbędzie się 5 października 2023 roku, w godzinach 10.00–12.00 w Auli Głównej (budynek główny, ul. Podchorążych 2). W spotkaniu wezmą również udział przedstawiciele administracji uczelni, którzy wprowadzą naszych nowych studentów w życie Uniwersytetu. Wątpliwości dotyczące miedzy innymi organizacji zajęć, stypendiów rozwieją pracownicy Biura Karier i Współpracy z Absolwentami, Centrum Obsługi Studenta, Działu Spraw Studenckich oraz Biura ds. Osób z Niepełnosprawnościami.