Gabriela Kania w plenerze fotograficznym

Gabriela Kania, zdobywczyni tytułu „Studentka Lutego,” studentka trzeciego roku psychologii, zwyciężyła w konkursie „Student Roku” 2022/2023.

18 września 2023 roku członkowie komisji konkursowej, której przewodniczyła Prorektor ds. Studenckich dr hab. Katarzyna Plutecka, prof. UP, zapoznali się z krótkimi filmami przygotowanymi przez kandydatów oraz ich osiągnięciami. Podstawowym kryterium przy wyborze laureata była ocena wartości, znaczenia realizowanych przedsięwzięć, forma reprezentowania Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie w podejmowanych aktywnościach, a także ocena indywidualnych osiągnięć kandydatów. Głosowanie wyłoniło zwyciężczynię, którą została Gabriela Kania. Gratulujemy.

więcej informacji o laureatce

Uroczyste nadanie tytułu „Studenta Roku” będzie miało miejsce 16 października 2023 roku podczas Inauguracji roku akademickiego 2023/2024. Laureatka otrzyma 4000 złotych.