scena w Żaczku, na pierwszym planie goście gali

14 czerwca 2023 roku w Klubie Studenckim Żaczek odbyła się uroczysta Gala Sportu Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

Podczas wydarzenia, zorganizowanego przez Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, wyróżnieni zostali najlepsi zawodnicy oraz zawodniczki wszystkich sekcji oraz medaliści tegorocznych Akademickich Mistrzostw Małopolski i Akademickich Mistrzostw Polski. Podziękowano także zawodnikom kończącym studia na naszej Uczelni w roku akademickim 2022/2023, a także trenerom, zawodnikom oraz osobom zaangażowanym w życie sportowe Uczelni.

Dyrektor Ośrodka Wychowania Fizycznego dr Małgorzata Długosz-Boś oraz Kierownik Działu Spraw Studenckich Łukasz Bandoła na widownidr Łukasz Lic z mikrofonem w dłoni

Dla Akademickiego Związku Sportowego był to bardzo dobry rok. Nasi sportowcy osiągnęli rewelacyjne wyniki zarówno podczas Akademickich Mistrzostw Małopolski (6. miejsce i 140 punktów), jak i Akademickich Mistrzostw Polski (21 medali).

wspólne zdjęcie uczestników gali

Na gali władze Uniwersytetu Pedagogicznego reprezentowali Dyrektor Ośrodka Wychowania Fizycznego dr Małgorzata Długosz-Boś oraz Kierownik Działu Spraw Studenckich Łukasz Bandoła.