Prorektor ds. Studenckich dr hab. Katarzyna Plutecka, prof. UP i Dziekan Uniwersytetu Dzieci i Rodziców dr Marzena Albrycht na scenie Teatru Groteska
fot. Marcelina Woźnicka

17 czerwca w Teatrze Groteska odbyło się uroczyste zakończenie pierwszego po okresie pandemii roku akademickiego Uniwersytetu Dzieci i Rodziców. Wydarzenie uświetniła swoją obecnością Prorektor ds. Studenckich dr hab. Katarzyna Plutecka, prof. UP. Mali studenci otrzymali, wraz z drobnymi upominkami, dyplomy ukończenia pierwszego roku Uniwersytetu Dzieci i Rodziców, a następnie świetnie się bawili. Niezwykle efektowna uroczystość była zwieńczeniem bardzo udanego roku akademickiego Uniwersytetu Dzieci i Młodzieży. Autorka sukcesu – dr Marzena Albrycht, Dziekan UDiR, która równie znakomicie poprowadziła galę finałową, otrzymała gromkie oklaski, będące wyrazem wdzięczności dzieci i rodziców za jej zaangażowanie i pomysłowość.

Młodzi studenci otrzymują z rąk Prorektor ds. Studenckich dr hab. Katarzyny Pluteckiej, prof. UP i Dziekan Uniwersytetu Dzieci i Rodziców dr Marzeny Albrycht dyplomy i drobne upominki

fot. Marcelina Woźnicka

Młodzi studenci pozują do wspólnego zdjęcia z Prorektor ds. Studenckich dr hab. Katarzyną Plutecką, prof. UP i Dziekan Uniwersytetu Dzieci i Rodziców dr Marzeną Albrycht
fot. Marcelina Woźnicka

Uroczystość zakończyła się atrakcją dla dzieci, którą stanowiły warsztaty teatralne „Tajniki sceny” poprowadzone przez Ilonę Buchner, aktorkę Teatru Groteska, która zabrała dzieci w fantastyczny świat teatru lalek.

fot. Marcelina Woźnicka

warsztaty teatralne „Tajniki sceny”, na pierwszym planie prowadząca – Ilona Buchner i dzieci z teatralnymi lalkami w rękach
fot. Marcelina Woźnicka

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji Teatru Groteska za umożliwienie organizacji naszej uroczystości w tych jakże bajkowych okolicznościach.

Wszystkim małym studentom życzymy niezapomnianych wakacji i zapraszamy w kolejnym roku akademickim.