studentki i studenci Wadowickiego Uniwersytetu Dzieci na wspólnym zdjęciu z kierownikiem Działu Promocji Adamem Gliksmanem

17 czerwca 2023 roku studentki i studenci Wadowickiego Uniwersytetu Dzieci zakończyli oficjalnie rok akademicki 2022/2023. Za udział w całorocznych zajęciach otrzymali dyplomy i wyróżnienia. Patronem projektu jest Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.

W imieniu Rektora Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie prof. dr. hab. Piotra Borka dyplomy studentkom i studentom wręczył Kierownik Działu Promocji Adam Gliksman, który złożył także podziękowania Dyrektorowi Wadowickiego Centrum Kultury Piotrowi Wyrobcowi, koordynatorowi Uniwersytetu Ewelinie Studnickiej, członkom rady programowej, wykładowcom, promotorom i recenzentom prac.

Zakończeniu roku akademickiego towarzyszył wykład dr. hab. Dariusza Kajewskiego, prof. UŚ „Czy materiały mogą być inteligentne”.

Wszystkim studentom serdecznie gratulujemy, życzymy wspaniałych wakacji i czekamy na Was w październiku.