Prorektor ds. Kształcenia i Rozwoju dr hab. Robert Stawarz, prof. UP wita gości
fot. Marcelina Woźnicka

13 czerwca 2023 roku dyrektorzy instytutów Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie spotkali się z dr Natalią Bursiewicz, wiceprezes Krakowskiego Parku Technologicznego Sp. z o.o. Otwierając spotkanie Prorektor ds. Kształcenia i Rozwoju dr hab. Robert Stawarz, prof. UP przypomniał, że Uniwersytet i KPT podpisały 10 maja 2023 roku list intencyjny dotyczący współpracy obu instytucji w zakresie działań ukierunkowanych na rozwój przedsiębiorczości i prowadzenie działań społeczno-edukacyjnych.

dyrektorzy instytutów siedzący przy stole konferencyjnym, na pierwszym planie Prorektor ds. Kształcenia i Rozwoju dr hab. Robert Stawarz, prof. UP
fot. Marcelina Woźnicka

dyrektorzy instytutów przy stole konferencyjnym w sali senackiej słuchają prezentacji przygotowanej przez Wiceprezes Krakowskiego Parku Technologicznego

Wiceprezes Krakowskiego Parku Technologicznego dr Natalia Bursiewicz
fot. Marcelina Woźnicka

Wiceprezes Krakowskiego Parku Technologicznego z dyrektorami instytutów podczas spotkania
fot. Marcelina Woźnicka

Prezes Natalia Bursiewicz przedstawiła szczegółowo misję i zadania KPT, a na przykładzie realizowanych projektów omówiła możliwe pola współpracy z kadrą badawczą i dydaktyczną naszej uczelni.