Prezes Zarządu Krakowskiego Parku Technologicznego Tadeusz Zaremba oraz wiceprezesi dr Natalia Bursiewicz i Łukasz Słoniowski z Prorektorem ds. Kształcenia i Rozwoju Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie dr hab. Robert Stawarz, prof. UP na tle ścianki z logotypami Krakowskiego Parku Technologicznego
fot. Krakowski Park Technologiczny

Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie nawiązał współpracą z Krakowskim Parkiem Technologicznym Sp. z o.o. Obie instytucje planują podjęcie działań nakierowanych na rozwój przedsiębiorczości i prowadzenie przedsięwzięć o charakterze społeczno-edukacyjnym.

List intencyjny parafowali 10 maja 2023 roku ze strony Krakowskiego Parku Technologicznego Prezes Zarządu Tadeusz Zaremba oraz wiceprezesi dr Natalia Bursiewicz i Łukasz Słoniowski oraz w imieniu Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie Prorektor ds. Kształcenia i Rozwoju dr hab. Robert Stawarz, prof. UP.

Prorektor ds. Kształcenia i Rozwoju Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie i Kierownik Działu Promocji Adam Gliksman podczas spotkania

Uczestnicy spotkania w Krakowskim Parku Technologicznym
fot. Krakowski Park Technologiczny

Krakowski Park Technologiczny to jedna z najważniejszych instytucji otoczenia biznesu w Polsce, która zarządza krakowską specjalną strefą ekonomiczną i parkiem technologicznym. Misją Spółki jest stymulowanie rozwoju gospodarki Małopolski i pobudzanie innowacyjności w regionie między innymi poprzez tworzenie narzędzi służących rozwojowi firm i wspieraniu biznesu.