Rektor prof. dr hab. Piotr Borek i Prorektor ds. Kształcenia i Rozwoju dr hab. Robert Stawarz, prof. UP z Prezesem Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie dr. Kazimierzem Koprowskim.
fot. Marcelina Woźnicka

Przedstawiciele władz Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie – Rektor prof. dr hab. Piotr Borek i Prorektor ds. Kształcenia i Rozwoju dr hab. Robert Stawarz, prof. UP – spotkali się 18 maja 2023 roku z Prezesem Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie dr. Kazimierzem Koprowskim.

Rozmowa dotyczyła między innymi realizacji przez Uniwersytet planów inwestycyjnych mających na celu podniesienie efektywności energetycznej budynków uczelnianych oraz współpracy w zakresie organizacji seminariów i konferencji oraz prowadzenia studiów na kierunku zarządzanie ochroną środowiska.