Prorektor ds. Kształcenia i Rozwoju dr hab. Robert Stawarz odwiedzający jedno ze stanowisk wystawienniczych
fot. Marcin Kania

Ul. Podchorążych 2 to najchętniej wybierany adres w Krakowie 25 kwietnia 2023 roku. Ponad 4 tysiące kandydatów, głównie tegorocznych maturzystów, odwiedziło Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie w ramach Dnia Otwartego.

W nowo otwartej Auli Głównej Uniwersytet zaprezentował swoją bardzo bogatą ofertę studiów. Przedstawiciele 19 instytutów – wykładowcy i studenci nie tylko zachęcali do podjęcia studiów w naszej Alma Mater, ale i przygotowali wiele niespodzianek dla gości – konkursów i prezentów. Z myślą o przyszłych studentach przygotowaliśmy także 69 wykładów, warsztatów, pokazów i spotkań.

odwiedzający Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie w przestrzeniach wystawienniczych

fot. Marcin Kania

Gości Dnia Otwartego powitał w imieniu Rektora Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie prof. dr. hab. Piotra Borka, Prorektor ds. Kształcenia i Rozwoju dr hab. Robert Stawarz, prof. UP, który życzył maturzystom powodzenia w trakcie zbliżających się egzaminów oraz zachęcał do wyboru Uniwersytetu Pedagogicznego jako uczelni proponującej szeroką ofertą edukacyjną i dającą szansę na rozwój studentów.

W imieniu organizatorów dziękujemy naszym Gościom za przybycie, przedstawicielom wszystkich instytutów i administracji, kół studenckich, Samorządowi Studentów i AZS UP za włączenie się w organizację Dnia Otwartego Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.