dłonie z uniesionymi w górę biretami
fot. Grzegorz Wajda/wajdafoto

29 marca 2023 roku Ministerstwo Edukacji i Nauki ogłosiło listę studentów, którym zostało przyznane stypendium Ministra Edukacji i Nauki za znaczące osiągnięcia na rok akademicki 2022/2023. Wśród osób nagrodzonych znalazło się pięciu studentów Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie:

• Paulina Maria Burkot – biologia (drugi rok studiów drugiego stopnia),
  • Aleksandra Gałecka – matematyka (drugi rok studiów drugiego stopnia),
  • Filip Artur Nieradka – pedagogika specjalna (drugi rok studiów drugiego stopnia),
  • Sandra Katarzyna Palar – socjologia (II rok studiów drugiego stopnia),
  • Iwo Michał Panasiewicz – grafika (II rok studiów drugiego stopnia).

Gratulujemy.

Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek przyznał stypendia 414 studentom, których wnioski zostały pozytywnie zarekomendowane przez Zespół doradczy do oceny wniosków o przyznanie stypendiów ministra właściwego do spraw szkolnictwa wyższego i nauki dla studentów i wybitnych młodych naukowców. Wyróżnieni otrzymają po siedemnaście tysięcy złotych.

Pełna lista stypendystów znajduje się na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji i Nauki. Szczegółowe informacje dotyczące stypendiów dostępne są na stronie internetowej Działu Spraw Studenckich.