uczestnicy spotkania

Gabriela Kania, która 27 lutego 2023 roku została wybrana „Studentką Lutego” odebrała z rąk Prorektor ds. Studenckich dr hab. Katarzyny Pluteckiej, prof. UP pamiątkowy dyplom i zestaw upominkowy. W spotkaniu wzięli także udział: Kierownik Działu Promocji Adam Gliksman, Kierownik Działu Spraw Studenckich Łukasz Bandoła oraz przedstawicielka Zarządu Samorządu Studentów Aleksandra Kościelna.

Gabriela Kania jest studentką trzeciego roku psychologii (studia stacjonarne jednolite magisterskie,). Laureatka jest współautorką dwóch artykułów naukowych w czasopiśmie International Journal of Enviromental Research and Public Health, czynnie reprezentuje Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie na konferencjach naukowych. Gabriela ponadto działa w Studenckim Kole Naukowym „Control UP” oraz Kole Naukowym Studentów Psychologii UP w Krakowie Sensorium.

Gabriela wspiera działalność Instytutu Psychologii, a od początku roku akademickiego 2022/2023 jest asystentką dydaktyczną osoby z niepełnosprawnością. Studentka pasjonuje się nauką, chętnie zdobywa nową wiedzę i kompetencje, uczy się języków obcych i polskiego języka migowego.

Zgłoszenia w konkursie „Student Miesiąca” można dokonać do 20. Dnia każdego miesiąca za drogą mailową lub dostarczyć formularz w Dziale Promocji (ul. Podchorążych 2, pokój 28). Osoba, która zgłosiła swoją kandydaturę i nie wygrała, może zgłosić się ponownie bez dostarczania formularza wystarczy, że dostarczy pisemne oświadczenie, że chce, aby ponownie rozpatrzono kandydaturę. Nagrodą w konkursie jest 1000 zł brutto. Laureaci mają szansę zostać „Studentem Roku” i wygrać 4000 zł brutto.