Maciej Skóra, który 27 lutego 2023 roku został wybrany „Studentem Stycznia” odebrał z rak Prorektor ds. Studenckich dr hab. Katarzyny Pluteckiej, prof. UP pamiątkowy dyplom i zestaw upominkowy. W spotkaniu wzięli także udział Kierownik Działu Promocji Adam Gliksman, Kierownik Działu Spraw Studenckich Łukasz Bandoła oraz Przewodnicząca Samorządu Studentów Kinga Tyrka.

Prorektor ds. Studenckich dr hab. Katarzyna Plutecka, prof. UP, kierownik Działu Promocji Adam Gliksman, kierownik Działu Spraw Studenckich Łukasz Bandoła, Maciej Skóra oraz Przewodnicząca Samorządu Studentów Kinga Tyrka

Maciej Skóra jest studentem drugiego roku kierunku art & design (studia stacjonarne drugiego stopnia). Jego pasją jest malowanie obrazów i murali, strzelectwo sportowe, harcerstwo i majsterkowanie. Maciej od osiemnastu lat jest członkiem ZHR, a w 2018 roku został zawodnikiem Krakowskiego Towarzystwa Strzeleckiego.

Zgłoszenia w konkursie „Student Miesiąca” i „Student Roku” można dokonać do 20. dnia każdego miesiąca drogą mailową lub złożyć formularz w Dziale Promocji (ul. Podchorążych 2, pokój 28). Nagrodą jest 1000 zł (brutto). Osoba, która zgłosiła swoją kandydaturę i nie wygrała, może ponownie się zgłosić w kolejnym miesiącu, nie musząc ponownie składać formularza. Wystarczy, że dostarczy pisemne oświadczenie, że chce, aby wzięto ponownie pod uwagę jego kandydaturę.