Prorektor ds. Kształcenia i Rozwoju dr. hab. Robert Stawarz, prof. UP i Dyrektor XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Krakowie Anna Rymaszewska podpisują umowę o współpracy

30 listopada 2022 roku Prorektor ds. Kształcenia i Rozwoju dr. hab. Robert Stawarz, prof. UP oraz Dyrektor XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Krakowie Anna Rymaszewska podpisali porozumienie o współpracy dotyczące między innymi wspólnej realizacji projektów, przedsięwzięć edukacyjnych oraz warsztatów.

Prorektor ds. Kształcenia i Rozwoju dr. hab. Robert Stawarz, prof. UP, Dyrektor XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Krakowie Anna Rymaszewska i Dyrektor Instytutu Historii i Archiwistyki dr hab. Agnieszka Chłosta-Sikorska, prof. UP

„Bardzo nas cieszy, że zgłaszają się do nas kolejne szkoły, z którymi możemy współpracować, a tym samym rozwijać praktyczny aspekt kształcenia naszych studentów. Uczniowie XIV LO już w najbliższym czasie pojawią się w Instytucie Historii i Archiwistyki na pierwszych warsztatach. Planujemy także włączenie uczniów w działalność Studenckiego Koła Naukowego” – podkreśliła Dyrektor Instytutu Historii i Archiwistyki dr hab. Agnieszka Chłosta-Sikorska, prof. UP.