indeks Uniwersytetu Trzeciego Wieku
fot. Marcin Kania

7 listopada 2022 roku odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2022/2023 w działającym w strukturze Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Prorektor ds. Studenckich dr hab. Katarzyna Plutecka, prof. UP
fot. Marcin Kania

Nowych studentów przywitali Prorektor ds. Studenckich dr hab. Katarzyna Plutecka, prof. UP, Zastępca Dyrektora Instytutu Spraw Społecznych i Zdrowia Publicznego dr Krzysztof Chaczko oraz Dziekan Uniwersytetu Trzeciego Wieku dr Katarzyna Białożyt-Wielonek, życząc otwartości na zdobywanie wiedzy i spotkanie z drugim człowiekiem.

Prorektor ds. Studenckich dr hab. Katarzyna Plutecka, prof. UP, Dziekan Uniwersytetu Trzeciego Wieku dr Katarzyna Białożyt-Wielonek i dr Wanda Matras-Mastalerz
fot. Marcin Kania

Prorektor ds. Studenckich dr hab. Katarzyna Plutecka, prof. UP, dr Wanda Matras-Mastalerz i zastępca dyrektora Instytutu Spraw Społecznych i Zdrowia Publicznego dr Krzysztof Chaczko

Całe zycie to edukacja 05
fot. Marcin Kania

Inauguracyjny wykład „ Seniorzy pełni zdrowia, mądrości i wigoru” wygłosiła dr Wanda Matras-Mastalerz, która podkreśliła znaczenie aktywności edukacyjnej w życiu osób starszych.