Orkiestra Kameralna i Orkiestra Symfoniczna Uniwersytetu Pedagogicznego przed Moulin Rouge

22–27 lutego 2022 roku Orkiestra Kameralna i Orkiestra Symfoniczna Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie pod batutą Małgorzaty Tęczyńskiej-Kęski gościła w Paryżu, gdzie wykonała dwa koncerty zakończone owacjami na stojąco i bisami. Koncerty były transmitowane na żywo, a licznie zgromadzona publiczność nie kryła wzruszenia i radości – szczególnie podczas wykonania słynnego Poloneza Wojciecha Kilara.

Orkiestra Kameralna i Orkiestra Symfoniczna Uniwersytetu Pedagogicznego podczas koncertu

Wyjazd został dofinansowany przez Stowarzyszenie Artystyczne „Porta Musicae”, Ambasadę Rzeczypospolitej Polskiej w Paryżu, Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie, Polską Parafię Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Paryżu „Concorde”, Parafię Aulnay-sous-Bois.