Wznawiamy szkolenia w ramach Uniwersytetu Drugiego Wieku

Otwórz się na nowe pasje, wyzwania, umiejętności i dołącz do Uniwersytetu Drugiego Wieku. Możesz wybierać spośród kilkunastu bezpłatnych szkoleń:

Projekt skierowany do osób dorosłych z całej Polski, które w chwili przystąpienia do projektu będą w przedziale wiekowym 30–50 lat i które wyrażą chęć podniesienia kompetencji i rozwoju zainteresowań poprzez udział w zajęciach organizowanych w ramach Uniwersytetu Drugiego Wieku.

Projekt został przygotowany i będzie realizowany przez Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.

„Uniwersytet II Wieku” – projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego