ekipa LIVE.UP

LIVE.UP to projekt, którego głównym celem jest dostarczanie informacji o działalności naukowej, dydaktycznej oraz życiu studenckim, prezentowanie wartościowych treści kulturalnych oraz popularnonaukowych.

LIVE.UP tworzą studenci dla studentów. Na kanale LIVE.UP rozmawiać będą z inspirującymi przedstawicielami naszej społeczności akademickiej, od studentów po władze. Do udziału w tym przedsięwzięciu zapraszać będą ekspertów z różnych dziedzin, pracowników naukowo-dydaktycznych, studentów i absolwentów. Na kanale nie zabraknie informacji o wydarzeniach naukowych i kulturalnych, dziejących się w Krakowie i Małopolsce.

LIVE.UP działa pod skrzydłami Biura Promocji Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

Napisz do LIVE.UP
liveup.kontakt@gmail.com

Odwiedź
ich stronę na portalu społecznościowym Facebook