Studenckie Koło Naukowe Wzornictwa „Prototyp” wyróżnione za projekt „Pomoce dydaktyczne dla osób z niepełnosprawnością wzroku”, zdjęcie 1 (2)
fot. Zofia Wołosz

Z dumą informujemy o wyróżnieniu dla Studenckiego Koła Naukowego Wzornictwa „Prototyp” z Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

„Prototyp” został doceniony podczas ósmej edycji Konkursu StRuNa, zdobywając wyróżnienie w główne kategorii konkursu – PROJEKT ROKU 2018. Wyróżnienie zostało przyznane za projekt „Pomoce dydaktyczne dla osób z niepełnosprawnością wzroku”.

Podczas oceny projektu decydujące znaczenie dla jury miały:

• oryginalny pomysł,
  • profesjonalna realizacja,
  • niepodważalny walor naukowy.

Uroczysta gala wręczenia nagród w Konkursie StRuNa odbyła się 18 listopada 2018 r. podczas Interdyscyplinarnego Kongresu Akademickiego Ruchu Naukowego „IKONA 2 – Nowe Wyzwania”. Nagrody dla najlepszych projektów wręczył Podsekretarz stanu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego Piotr Müller.

Studenckie Koło Naukowe Wzornictwa „Prototyp” wyróżnione za projekt „Pomoce dydaktyczne dla osób z niepełnosprawnością wzroku”, zdjęcie 2 (2)
fot. Zofia Wołosz

Gratulujemy.