26 marca 2018 r. Pani dr hab. Katarzyna Potyrała, prof. UP wręczyła dyplom za zajęcie pierwszego miejsca w „Konkursie o nagrodę Prorektora ds. Studenckich na najlepszą stronę internetową kół naukowych Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie”. Pierwsze miejsce i nagrodę pieniężną w wysokości 1500 zł, z przeznaczeniem na działalność statutową koła, zdobyło Studenckie Koło Naukowe Geografów (SKNG).

Jury, pod przewodnictwem Pani prof. dr hab. Katarzyny Potyrały – Prorektora ds. Studenckich, w składzie:

• Pani prof. dr hab. Małgorzata Kłyś – Pełnomocnik Rektora ds. Studenckich Kół Naukowych,
  • Pan mgr Łukasz Bandoła – Kierownik Biura Spraw Studenckich,
  • Pan Kamil Firmanty – Przewodniczący Zarządu Samorządu Studentów,

oceniało strony internetowe pod względem graficznym, funkcjonalnym oraz pod względem zawartości merytorycznej. Ostatecznie, po dyskusji i tajnym głosowaniu, za najlepszą stronę internetową kół naukowych uznana została strona Studenckiego Koła Naukowego Geografów. Jury dokonało wyboru spośród dziesięciu stron kół naukowych, które zostały zgłoszone do konkursu.

Pani Prorektor ds. Studenckich dr hab. Katarzyna Potyrała, prof. UP serdecznie pogratulowała i życzyła dalszych sukcesów Zarządowi Koła na czele z Panią Przewodniczącą Justyną Karaś – studentką III roku Turystyki i Rekreacji oraz Panu dr. Danielowi Okupnemu – opiekunowi SKNG.

uczestnicy spotkania

Pani Prorektor ds. Studenckich oraz Pani Pełnomocnik Rektora ds. Studenckich Kół Naukowych zaznaczyły, że doceniają wielki wkład pracy przedstawicieli wszystkich kół naukowych, które zgłosiły do konkursu swoje strony internetowe.

Strona zwycięskiego Studenckiego Koła Naukowego Geografów: www.skng.up.krakow.pl.