Zapraszamy na XI Międzynarodowy Kongres Badań Edukacyjnych „Research, Innovation and Reform in Education”, który odbędzie się w dniach 17–19 września 2018 r. na Uniwersytecie Pedagogicznym.

Kongres jest organizowany przez Polskie Towarzystwo Pedagogiczne we współpracy z Towarzystwami Pedagogicznymi w Turcji (Egitim Arastrimalari Birligi – Educational Research Association, EAB) i na Ukrainie (Українська Асоціація Дослідників Oсвіти – Ukrainian Educational Research Association, UERA) oraz we współpracy z Wydziałem Pedagogicznym Uniwersytetu Pedagogicznego i Wydziałem Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej Kongresu.

XI Międzynarodowy Kongres Badań Edukacyjnych „Research, Innovation and Reform in Education”Zapraszamy na XI Międzynarodowy Kongres Badań Edukacyjnych „Research, Innovation and Reform in Education” (plakat)