Akademickie Biuro Karier zaprasza studentów Uniwersytetu Pedagogicznego na bezpłatne szkolenie w ramach projektu „UProgu Kariery”: „Rekrutacja przez social media – jak prezentować się w sieci”, które odbędzie się 14 marca 2018 r.

Jak kreować własny wizerunek aby zwrócić na siebie uwagę pracodawcy? Skąd pozyskiwać informacje na temat ciekawych ofert pracy?

Zapraszamy na szkolenie, którego celem będzie zdobycie wiedzy na temat możliwości prezentowania własnej osoby w Internecie oraz poznanie różnych technik rekrutacji stosowanych przez pracodawców.

W programie:

1. Psychologiczne aspekty kreowania wizerunku w sieci
  2. Techniki rekrutacji
  3. Wykorzystanie testów psychologicznych w procesie rekrutacji
  4. Social media – jak je wykorzystywać do zdobywania ciekawych ofert pracy?

Szkolenie poprowadzi:

Karolina Nikorowska – założycielka CoachingSpace, psycholog, doradca zawodowy, trener, coach kariery ACC ICF. Absolwentka psychologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Ukończyła zarówno Kurs Trenera Zarządzania MATRIK, jak i Szkołę Transformacyjno-Rozwojową GT MENTOR. Ma za sobą 224 godzin szkoleń z zakresu coachingu. Swoją pracę poddaje ciągłym superwizjom i mentoringowi grupowemu.

Termin szkolenia: 14 marca 2018 r., godz. 9.00–15.00
Miejsce szkolenia: Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, ul. Podchorążych 2, sala 18

Zapisy na szkolenie przyjmowane są do 9 marca 2018 r.:

• drogą elektroniczną (szkolenia@up.krakow.pl)
  • w budynku Głównym Uniwersytetu Pedagogicznego (ul. Podchorążych 2, pok. 29)
  • telefonicznie 12 662 60 23

Uczestnicy otrzymują zaświadczenie uczestnictwa w warsztatach. Ilość miejsc ograniczona.

Szkolenie realizowane w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

www.abk.up.krakow.pll