Serdecznie zapraszamy nauczycieli, studentów, doktorantów i wszystkich zainteresowanych na zebranie informacyjne dotyczące współpracy Uniwersytetu Pedagogicznego z Baltic University Programme. Celem głównym zebrania jest zaznajomienie Państwa z działalnością BUP zrzeszającego 230 uczelni z całego regionu bałtyckiego oraz z potencjalnymi korzyściami wynikającymi z naszej współpracy. BUP skupia swą uwagę na nowoczesnych metodach edukacji w duchu zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska.

W ramach swojej działalności BUP:

• organizuje cykliczne konferencje dla studentów, doktorantów, nauczycieli i rektorów,
  • prowadzi warsztaty naukowe dla studentów,
  • organizuje cykliczne rejsy na pokładzie polskiego żaglowca: edukacyjne dla studentów oraz konferencyjne dla nauczycieli
  • wspiera badania naukowe.

Zebranie odbędzie się 27 lutego o godz. 16.00 w sali 111N (nowy budynek) Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie przy ulicy Podchorążych 2.

Koordynator współpracy z BUP: dr Joanna Jędruszkiewicz (joajed@up.krakow.pl)