13.01.2018 r., na hali Uniwersytetu Ekonomicznego odbyły się eliminacje do Akademickich Mistrzostw Polski w futsalu mężczyzn. Naszej drużynie, przy wygranej Uniwersytetu Ekonomicznego z Krakowską Akademią, awans dawało zwycięstwo z Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Tak też się stało i po raz pierwszy od długiego czasu nasi piłkarze, pod wodzą mgr. Michała Karasińskiego, pojadą na AMP-y.

Gratulujemy trenerowi Karasińskiemu dobrego przygotowania chłopaków do rozgrywek i życzymy sukcesów w dalszej rywalizacji z najlepszymi drużynami akademickimi w Polsce.

Skład wyjściowy: Piotr Piwowarczyk, Kamil Mazur, Mateusz Chorążki, Michał Dyl, Filip Dudek Rezerwa: Adrian Gruchała, Yoko Myagmaring, Dariusz Cherjan, Krzysztof Chwastowicz, Maciej Kozioł, Mateusz Kasprzyk, Michał Jaszczyński,Mateusz Kasprzyk, Mateusz Mrożek.

Zachęcamy do przeczytania relacji z przebiegu spotkania - strona AZS UP

Awans futsalistów do Akademickich Mistrzostw Polski