Już w styczniu rusza projekt wdrożeniowo-badawczy aktywizacji młodzieży NEET, który będzie realizowany przez Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie (Pracownię Badań Społecznych przy Instytucie Filozofii i Socjologii) – jednego z partnerów w międzynarodowym konsorcjum.

Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie ogłasza rekrutację pracowników do projektu „Uczelnia najwyższej jakości – UP to the TOP”.

Miło nam poinformować, że dr Tomasz Szybisty otrzymał grant Polsko-Niemieckiej Fundacji na rzecz Nauki.

Z przyjemnością informujemy, że prof. dr hab. Tomasz Szemberg otrzymał finansowe wyróżnienie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego z programu „Granty na granty – promocja jakości II”.

Wśród naukowców, którym przyznane zostało finansowanie znaleźli się przedstawiciele Uniwersytetu Pedagogicznego: dr hab. Danuta Piróg, prof UP; mgr Kamila Komędera; mgr Jakub Pieczara.

Miło nam poinformować, że Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie otrzymał dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój na realizację projektu „Kompetentny nauczyciel – mistrz i wychowawca”.

Projekty badawcze przygotowane przez dr. Rafała Klepkę z Instytutu Nauk o Bezpieczeństwie, dr Edytę Chrobaczyńską-Plucińską z Instytutu Politologii oraz przez dr Annę Juryk z Instytutu Prawa, Administracji i Ekonomii otrzymały finansowanie w ramach konkursu MINIATURA 2 ogłoszonego przez Narodowe Centrum Nauki.

Zapraszamy do zapoznania się z konkursami Fundacji na rzecz Nauki Polskiej.

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosiło konkurs na realizację projektów w Narodowym Programie Rozwoju Humanistyki.

Od 28 marca 2018 r. obowiązuje w Uczelni „Regulamin przygotowania, realizacji i rozliczania projektów badawczych i badawczo-rozwojowych finansowanych ze środków krajowych i zagranicznych realizowanych w Uniwersytecie Pedagogicznym im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie”.