Prof. dr hab. Mariusz Wołos znalazł się wśród ekspertów KRASP

Powołano właśnie Zespół Ekspertów przy Prezydium Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich.

Miło nam poinformować, że prof. dr hab. Mariusz Wołos został powołany w skład Rady Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia.

Profesor Lidia Ogiela wśród TOP 2% najlepszych naukowców na świecie

Miło nam poinformować, iż dr hab. Lidia Ogiela, prof. UP znalazła się w prestiżowym gronie TOP 2% najlepszych naukowców na świecie.

Logo NCN

Narodowe Centrum Nauki rozpoczęło nabór wniosków w konkursach OPUS, SONATA, PRELUDIUM BIS, BEETHOVEN CLASSIC.

Prof. dr hab. Dariusz Rott członkiem Rady Programowej Ośrodka Współpracy Rad Uczelni

Prof. dr hab. Dariusz Rott został wybrany członkiem Rady Programowej Ośrodka Współpracy Rad Uczelni przy Polskim Forum Akademicko-Gospodarczym w Warszawie.