Drodzy maturzyści, jak co roku ruszyliśmy w Polskę, aby spotkać się z Wami, poznać Was bliżej, opowiedzieć o naszym Uniwersytecie i ofercie edukacyjnej.

Ruszył nabór zgłoszeń do X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Student-Wynalazca.

mLegitymacja jest usługą oferowaną w ramach bezpłatnej rządowej aplikacji mobilnej mObywatel, dostarczanej przez Ministerstwo Cyfryzacji. Dostępna jest dla studentów studiów pierwszego, drugiego stopnia oraz jednolitych magisterskich Uniwersytetu Pedagogicznego posiadających numer PESEL.

16 listopada 2019 roku odbył się II Memoriał im. Jerzego Szymczyka – wybitnego sportowca, wielokrotnego reprezentanta Polski, olimpijczyka z Meksyku 1968 roku oraz pracownika Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Patronat nad tym wydarzeniem objął Polski Związek Piłki Siatkowej, Zarząd Główny Akademickiego Związku Sportowego, natomiast patronat honorowy – Rektor Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie profesor Kazimierz Karolczak.

Główna Kwatera Związku Harcerstwa Polskiego ogłasza VIII edycję Konkursu im. hm. O. Fietkiewicza na prace naukowe o tematyce harcerskiej.

Od 31 października do 30 listopada 2019 roku trwać będzie rekrutacja do Programu Mobilności Studentów i Doktorantów „MOST” na semestr letni 2019/2020.

Biuro Promocji Uniwersytetu Pedagogicznego zaprasza studentów do udziału w 7. edycji konkursu „Student Miesiąca” i „Student Roku”.

Chcesz odbyć przeszkolenie wojskowe? Zostać żołnierzem rezerwy? Zapraszamy w szeregi Legii Akademickiej.

Chcesz nabyć oraz udoskonalić wiedzę dotyczącą kompetencji komunikacyjnych oraz zasad pracy w zespole i radzenia sobie z emocjami – dołącz do programu już teraz.

Tym razem bohaterem naszego spotkania będzie Francja, kraj słynący z szampana, wina, wspaniałych serów, perfum, bogatej literatury i bohaterów.