Aleksandra Laska, Prorektor ds. Studenckich dr hab. Katarzyna Plutecka, prof. UKEN oraz Przewodniczący Samorządu Studentów Maciej Lisowski
fot. Marcelina Woźnicka

Aleksandra Laska, która 25 marca 2024 roku została wybrana „Studentką Marca”, odebrała z rąk Prorektor ds. Studenckich dr hab. Katarzyny Pluteckiej, prof. UKEN oraz Przewodniczącego Samorządu Studentów Macieja Lisowskiego pamiątkowy dyplom i zestaw upominków.

Przypominamy, że zgłoszenia do konkursu „Student Miesiąca” i „Student Roku” przyjmowane są do 20. dnia każdego miesiąca. Zdobywcy tytułu „Student Miesiąca”, zgodnie z regulaminem, otrzymują 1000 złotych (brutto). Zdobywca tytułu „Student Roku” z kolei otrzymuje 4000 złotych (brutto).

Student, który zgłosił swoją kandydaturę do konkursu „Student Miesiąca”, ale nie został laureatem konkursu, może w kolejnym miesiącu ponownie wziąć udział bez konieczności ponownego wysyłania formularza i załączników. Wystarczy, że złoży pisemne oświadczenie, że chce, aby po raz drugi wzięto pod uwagę jego kandydaturę w konkursie „Student Miesiąca”.