fot. Marcelina Woźnicka

Ponad 6 tysięcy kandydatów, głównie tegorocznych maturzystów, odwiedziło Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie podczas Dnia Otwartego.

19 kwietnia 2024 roku w uniwersyteckiej auli wykładowcy i studenci z dziewiętnastu instytutów zaprezentowali ofertę dydaktyczną naszej Alma Mater. Odwiedzający uniwersyteckie mury mieli okazję zapoznać się z ponad 80 kierunkami studiów, poznać przedstawicieli kół naukowych, posłuchać wykładów popularnonaukowych, a także spotkać swoich przyszłych wykładowców i wykładowczynie, porozmawiać ze studentami i studentkami konkretnych kierunków i oczywiście dowiedzieć się wszystkiego o procedurze rekrutacji na studia. Z myślą o naszych przyszłych studentach przygotowaliśmy blisko 70 wykładów, warsztatów, pokazów, spotkań i debat.

pokaz pierwszej pomocy
fot. Marcelina Woźnicka

W imieniu organizatorów dziękujemy naszym Gościom za przybycie, przedstawicielom wszystkich instytutów i administracji, kół studenckich, Samorządowi Studentów i AZS UKEN za włączenie się w organizację Dnia Otwartego Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.