Rusza druga edycja cyklu zajęć edukacyjnych dla uczniów szkół średnich „Zaproś wykładowcę”Zapraszamy uczniów wraz z nauczycielami do skorzystania z oferty zajęć edukacyjnych realizowanych w trybie online „Zaproś wykładowcę 2”.

Spotkajmy się na wirtualnych targach edukacyjnychDrodzy maturzyści, chcemy spotkać się z Wami, poznać Was bliżej, opowiedzieć o naszym Uniwersytecie i ofercie edukacyjnej.

Trwa rekrutacja śródroczna 2020/2021Jeszcze macie szansę zostać studentami Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

Już w styczniu rozpoczniemy rekrutację śródrocznąJuż 15 stycznia rozpoczniemy nabór na studia w rekrutacji śródrocznej dla kandydatek i kandydatów, którzy chcieliby rozpocząć studia w lutym 2021 roku.

Cykl zajęć edukacyjnych dla uczniów szkół średnich „Zaproś wykładowcę”Mamy nadzieję, że zajęcia te staną się przydatnym narzędziem pogłębiania wiedzy o interesujących obszarach nauki, a także miłą i atrakcyjną odskocznią od codziennych szkolnych obowiązków.