Julia Cichy

24 kwietnia 2024 roku jury pod przewodnictwem Prorektor ds. Studenckich dr hab. Katarzyny Pluteckiej, prof. UKEN przyznało tytuł „Studentki Kwietnia” Julii Cichy. Julia jest studentką drugiego roku pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej (jednolite studia magisterskie, stacjonarne).

Jej pasją jest muzyka wykonywana na żywo. Niezależnie od gatunku. Uwielbia chodzić na koncerty i doświadczać muzyki. Jej drugą największą pasją są samoloty. Lubi oglądać filmy dokumentalne, które przedstawiają, w jaki sposób działają te maszyny, jak funkcjonują największe na świecie lotniska i jak dochodziło do katastrof lotniczych.

Julia Cichy

Wybrane osiągnięcia

• studencka liderka Fundacji DKMS, współorganizacja akcji Helper’s Generation – rejestracji potencjalnych dawców szpiku (marzec–kwiecień 2023 roku i kwiecień 2024 roku)
  • wolantariuszka akcji Helpers’ Generation – rejestracji potencjalnych Dawców Szpiku na uczelni (grudzień 2022 i 2023 roku)
  • wiceprzewodnicząca ds. Finansowych w Niezależnym Zrzeszeniu Studentów Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie
  • aktywna działalność w Kole Naukowym Wspieranie Rozwoju Dziecka
  • starościny roku (od października 2022 roku)
  • pomoc przy organizacji jasełek Instytutu Pedagogiki (grudzień 2023 roku).

Przypominamy, że zgłoszenia do konkursu „Student Miesiąca” i „Student Roku” przyjmowane są do 20. dnia każdego miesiąca. Należy przesłać je na adres promocja@uken.krakow.pl. Zgodnie z regulaminem zdobywcy tytułu „Student Miesiąca” otrzymują 1000 złotych (brutto), a zdobywca tytułu „Student Roku” 4000 złotych (brutto).

Student, który zgłosił swoją kandydaturę w poprzednim miesiącu, ale nie został wybrany, może ponownie wziąć udział w konkursie bez konieczności wysyłania formularza i załączników. Wystarczy, że złoży pisemne oświadczenie, w którym wyraża chęć ponownego udziału.