Tatiana Midura  odbiera z rąk Prorektor ds. Studenckich dr hab. Katarzyny Pluteckiej, prof. UKEN pamiątkowy dyplom i zestaw upominków
fot. Marcelina Woźnicka

Tatiana Midura, która 28 lutego 2024 roku została wybrana „Studentką Lutego”, odebrała z rąk Prorektor ds. Studenckich dr hab. Katarzyny Pluteckiej, prof. UKEN pamiątkowy dyplom i zestaw upominków.

Przypominamy, że zgłoszenia do konkursu „Student Miesiąca” i „Student Roku” przyjmowane są do 20. dnia każdego miesiąca. Zdobywcy tytułu Student Miesiąca”, zgodnie z regulaminem, otrzymują nagrodę 1000 złotych (brutto), natomiast zdobywca tytułu „Student Roku” otrzymuje 4000 złotych (brutto).

Student, który zgłosił swoją kandydaturę do konkursu „Student Miesiąca”, ale nie został wybrany, może w kolejnym miesiącu ponownie zgłosić swoją kandydaturę bez konieczności wysyłania formularza i załączników. Wystarczy, że złoży pisemne oświadczenie, że chce, aby wzięto pod uwagę jego kandydaturę w następnym miesiącu.