uśmiechnięta studentka, napis: 400 konsultacji za nami

We wrześniu 2022 roku w naszym Uniwersytecie wznowiliśmy aktywności związane z indywidualnym oraz grupowym doradztwem zawodowym. Od tego momentu nasi doradcy przeprowadzili 400 konsultacji kariery, przeanalizowali setki CV i przygotowali naszych studentów i absolwentów do kilkudziesięciu rozmów kwalifikacyjnych. Dodatkowo organizują wykłady, warsztaty, szkolenia i inne wydarzenia związane z rynkiem pracy i przedsiębiorczością, inicjują współpracę z pracodawcami oraz przedstawicielami biznesu, udostępniają oferty praktyk, staży oraz ofert pracy i wolontariatu.

Dołącz do grona osób, które dzięki spotkaniom z naszymi doradcami odkryły swoje mocne i słabe strony, poznały szanse na realizację swoich pomysłów na karierę i porozmawiały o praktycznych aspektach poszukiwania pracy. Dowiedz się, jakie kroki najbardziej przybliżą Cię do odnalezienia satysfakcjonującego stanowiska.

Wystarczy, że wyślesz wiadomość (kariery@uken.krakow.pl), zadzwonisz (12 662 60 23) lub wypełnisz formularz rejestracyjny. Spotkania odbywają się w siedzibie Biura Karier i Współpracy z Absolwentami (w budynku głównym Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej przy ul. Podchorążych 2, pokój 19) oraz poprzez platformę Microsoft Teams.

Szczegółowe informacje dotyczące spotkań i doradców zawodowych znajdują się na stronie internetowej Biura Karier i Współpracy z Absolwentami.