uczestnicy spotkania: Prorektor ds. Studenckich dr hab. Katarzyna Plutecka, prof. UKEN, kierownik Działu Promocji Adam Gliksman, przewodniczący Samorządu Studentów Maciej Lisowski oraz „Student Grudnia” Konrad Guzowski
fot. Marcelina Woźnicka

Konrad Guzowski, który 8 stycznia 2024 roku został wybrany „Studentem Grudnia”, odebrał z rąk Prorektor ds. Studenckich dr hab. Katarzyny Pluteckiej, prof. UKEN pamiątkowy dyplom i zestaw upominków. W spotkaniu wzięli także udział kierownik Działu Promocji Adam Gliksman oraz przewodniczący Samorządu Studentów Maciej Lisowski.

fot. Marcelina Woźnicka

Nagrodą w konkursie „Student Miesiąca” jest 1000 złotych brutto. Laureaci konkursu mogą ubiegać się o tytuł „Studenta Roku”. Zwycięzca otrzymuje 4000 złotych brutto.