doradcy zawodowi: Natalia Zaklikiewicz i Iwona Czaja
fot. Marcelina Woźnicka

Zapraszamy na bezpłatne, indywidualne konsultacje z doradcami zawodowymi w Uniwersytecie Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.

Umów się na spotkanie: wysyłając wiadomość (kariery@up.krakow.pl) telefonicznie (12 662 60 23) lub osobiście (w siedzibie Biura Karier i Współpracy z Absolwentami w budynku głównym Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej przy ul. Podchorążych 2, pokój 19). Biuro Karier i Współpracy z Absolwentami jest otwarte w godzinach 7.30–16.00.

Doradca zawodowy to osoba towarzysząca w planowaniu kariery, udzielająca pomocy na poszczególnych etapach realizacji planu działań.

Nasi doradcy zawodowi

Iwona Czaja
iwona.czaja@up.krakow.pl
Natalia Zaklikiewicz
telefon 12 662 6023
natalia.zaklikiewicz@up.krakow.pl

Przykładowa tematyka spotkań indywidualnych z doradcą zawodowym:

• bilans zasobów: mocnych stron, umiejętności, kompetencji, predyspozycji i preferencji zawodowych;
  • wsparcie w procesie zmiany (kierunku studiów, ścieżki zawodowej, miejsca pracy);
  • analiza indywidualnej ścieżki kariery;
  • przygotowanie portfolio zawodowego i dokumentów aplikacyjnych (CV, LM);
  • indywidualne przygotowanie do skutecznego poruszania się po rynku pracy, między innymi: techniki poszukiwania zatrudnienia, analiza ofert pracy, udział w procesie rekrutacji i selekcji pracowników, symulacja rozmowy kwalifikacyjnej, doskonalenie przydatnych na rynku pracy umiejętności „miękkich”;
  • wspieranie przedsiębiorczości.

Szczegółowe informacje dotyczące spotkań i doradców zawodowych znajdują się na stronie internetowej Biura Karier i Współpracy z Absolwentami.