Interesujesz się fotografią? Fascynuje Cię przyroda? Dobrze się składa. Masz szansę na zdobycie nagrody pieniężnej w konkursie fotograficznym.

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu fotograficznego organizowanego przez Koło Naukowe Przyrodników „Biosfera”, tym razem zatytułowanego „Naturalna technologia”.

Konkurs ma na celu wzbudzenie zachwytu nad otaczającą nas przyrodą i uwiecznienie dydaktycznego aspektu natury na fotografiach. Uczestnikami konkursu mogą być jedynie studenci Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie studiów stacjonarnych i niestacjonarnych pierwszego, drugiego i trzeciego stopnia w roku akademickim 2022/2023. Fotografie należy przesłać do 22 września 2023 roku na adres kolobiosfera@up.krakow.pl.

plakat towarzyszący konkursowi

Organizatorzy ustanowili następujące nagrody:

• za zajęcie 1. miejsca – 500 złotych
  • za zajęcie 2. miejsca – 300 złotych
  • za zajęcie 3. miejsca – 200 złotych

Szczegóły dotyczące udziału w konkursie oraz jego regulamin dostępne są na stronie internetowej Instytutu Biologii i Nauk o Ziemi.