Graduation Projects (wejście na wystawę)

Za nami wernisaż prac laureatów 21. edycji międzynarodowego przeglądu Graduation Projects. W sali wystawowej Zamku Cieszyn można oglądać najlepsze prace dyplomowe studentów kierunków projektowych z Polski, Czech, Słowacji i Węgier.

W ramach finałowej wystawy podsumowującej 21. edycję międzynarodowego przeglądu zaprezentowanych zostało 29 laureatów, w tym 14 reprezentujących prace w kategorii 2D i 15 dyplomów w kategorii 3D. Wśród nich znalazła się praca Aleksandry Franas (absolwentki kierunku art & design) wyróżnionej za swoją pracę dyplomową „Epoch”, zrealizowaną pod opieką dr hab. Agnieszki Dutki, prof. UP.

praca Aleksandry Franas na ekspozycji

Na wystawie w Cieszynie można podziwiać 6 prac absolwentów z Czech, 16 prac z Polski, 3 prace ze Słowacji oraz 4 prace z Węgier. Finałowe dyplomy reprezentują uczelnie w Bratysławie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Pradze, Warszawy oraz Zlinie.

Wystawa czynna codziennie do 28 maja w godzinach od 10.00 do 17.00 (Zamek Cieszyn, sala wystawowa, budynek A).