studentka w okularach z laptopem i książkami na biurku

Centrum Pieniądza NBP im. Sławomira Skrzypka zaprasza do wzięcia udziału w II edycji „Konkursu o Nagrodę Centrum Pieniądza NBP za najlepszą pracę magisterską z zakresu historii społeczno-gospodarczej, obronioną w 2021 roku”.

Celem konkursu jest zachęcenie absolwentów kierunków humanistycznych i ekonomicznych do popularyzowania tematyki z zakresu historii gospodarczej oraz zachęcenie do pogłębionego zainteresowania tą dziedziną wiedzy. Konkurs skierowany jest do absolwentów polskich uczelni, którzy obronili pracę magisterką w 2021 roku, a tematyka ich prac dotyczy obserwacji i analiz życia gospodarczo-społecznego w ujęciu historycznym.

Osoby zainteresowane udziałem w konkursie mogą nadsyłać prace do 11 listopada 2022 roku. Szczegółowe informacje, regulamin konkursu i formularz zgłoszenia pracy magisterskiej znajduje się na stronie internetowej Centrum Pieniądza NBP.