Adapciak 2022 (baner)

Samorząd Studentów Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie i Samorząd Studentów Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie zapraszają studentów i studentki na tradycyjny już Adapciak, który tym razem odbędzie się w Poroninie. Przed Wami cztery dni doskonałej zabawy i integracji, ale również wycieczki i szkolenia.

Adapciak to okazja do poznania ludzi, którzy również zaczynają swoją przygodę na studiach. Organizatorzy zapewniają prawdziwie studencką atmosferę, masę śmiechu i trochę ruchu. Przekażą także niezbędne informacje dotyczące obowiązków studenckich, przywilejów oraz organizacji, które działają na naszej Uczelni.

Adapciak w tym roku potrwa od 15 do 18 września, a koszt wyjazdu to 450 złotych od osoby. Zapisy już trwają.

strona wydarzenia na portalu społecznościowym Facebook